100LSQ22000MNB51X118
RubyconRubycon
100LSQ22000MNB51X118 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100LSQ22000MNB51X118
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW
lomakkeissa: 1.100LSQ22000MNB51X118.pdf2.100LSQ22000MNB51X118.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
100LSQ22000MNB51X118: n tekniset tiedot
Osa numero 100LSQ22000MNB51X118 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1879 pcs Tietolomake 1.100LSQ22000MNB51X118.pdf2.100LSQ22000MNB51X118.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm)
Sarja LSQ Ripple Current @ Low Frequency 10.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.22A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet 100LSQ22000M51X118
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.858" (21.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.803" (122.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 22000µF