100MU683M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100MU683M3225
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210
lomakkeissa: 100MU683M3225.pdf
  • Viesti
100MU683M3225: n tekniset tiedot
Osa numero 100MU683M3225 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4523 pcs Tietolomake 100MU683M3225.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja PMLCAP®, MU
Arvioinnit - Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.063" (1.60mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 0.068µF