100MXC3900MEFCSN30X50
RubyconRubycon
100MXC3900MEFCSN30X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100MXC3900MEFCSN30X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
lomakkeissa: 1.100MXC3900MEFCSN30X50.pdf2.100MXC3900MEFCSN30X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
100MXC3900MEFCSN30X50: n tekniset tiedot
Osa numero 100MXC3900MEFCSN30X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16487 pcs Tietolomake 1.100MXC3900MEFCSN30X50.pdf2.100MXC3900MEFCSN30X50.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 3.67A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2205A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3900µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3900µF Sovellukset General Purpose