100MXG1000MEFCSN22X30
RubyconRubycon
100MXG1000MEFCSN22X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100MXG1000MEFCSN22X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
lomakkeissa: 1.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf2.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
100MXG1000MEFCSN22X30: n tekniset tiedot
Osa numero 100MXG1000MEFCSN22X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29075 pcs Tietolomake 1.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf2.100MXG1000MEFCSN22X30.pdf
Toleranssi 1000µF Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm)
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja MXG
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Liitin 100V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-2832 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 1.47A Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 100MXG1000MEFCSN22X30
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) Laajennettu kuvaus 1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Sovellukset 2000 Hrs @ 105°C