100NA100MEFC12.5X25
RubyconRubycon
100NA100MEFC12.5X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100NA100MEFC12.5X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100NA100MEFC12.5X25.pdf2.100NA100MEFC12.5X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
100NA100MEFC12.5X25: n tekniset tiedot
Osa numero 100NA100MEFC12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 180484 pcs Tietolomake 1.100NA100MEFC12.5X25.pdf2.100NA100MEFC12.5X25.pdf
Toleranssi 100µF Surface Mount Land Koko 0.197" (5.00mm)
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja NA
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Bi-Polar Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 100V Pakkaus / Case -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Kondensaattorit 285mA
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 100NA100MEFC12.5X25 Lifetime @ Temp. -
impedanssi - Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm)
Laajennettu kuvaus 100µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Sovellukset 2000 Hrs @ 85°C