100SGV4.7M8X10.5
RubyconRubycon
100SGV4.7M8X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100SGV4.7M8X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
lomakkeissa: 1.100SGV4.7M8X10.5.pdf2.100SGV4.7M8X10.5.pdf3.100SGV4.7M8X10.5.pdf
  • Viesti
100SGV4.7M8X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 100SGV4.7M8X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja SGV Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset Automotive