100USC4700MEFCSN30X50
RubyconRubycon
100USC4700MEFCSN30X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100USC4700MEFCSN30X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
lomakkeissa: 1.100USC4700MEFCSN30X50.pdf2.100USC4700MEFCSN30X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
100USC4700MEFCSN30X50: n tekniset tiedot
Osa numero 100USC4700MEFCSN30X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21672 pcs Tietolomake 1.100USC4700MEFCSN30X50.pdf2.100USC4700MEFCSN30X50.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja USC Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-2766
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 4700µF