100USG1500MEFCSN20X40
RubyconRubycon
100USG1500MEFCSN20X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100USG1500MEFCSN20X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
lomakkeissa: 1.100USG1500MEFCSN20X40.pdf2.100USG1500MEFCSN20X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
100USG1500MEFCSN20X40: n tekniset tiedot
Osa numero 100USG1500MEFCSN20X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20631 pcs Tietolomake 1.100USG1500MEFCSN20X40.pdf2.100USG1500MEFCSN20X40.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja USG Ripple Current @ Low Frequency 2.45A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.818A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3858
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1500µF