100YK100MEFC10X20
RubyconRubycon
100YK100MEFC10X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100YK100MEFC10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100YK100MEFC10X20.pdf2.100YK100MEFC10X20.pdf
  • Viesti
100YK100MEFC10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 100YK100MEFC10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4992 pcs Tietolomake 1.100YK100MEFC10X20.pdf2.100YK100MEFC10X20.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YK Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 456mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose