100YXH180MEFC18X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100YXH180MEFC18X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100YXH180MEFC18X16.pdf2.100YXH180MEFC18X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
100YXH180MEFC18X16: n tekniset tiedot
Osa numero 100YXH180MEFC18X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 116617 pcs Tietolomake 1.100YXH180MEFC18X16.pdf2.100YXH180MEFC18X16.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja YXH Ripple Current @ Low Frequency 515mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.03A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 96 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF