100YXH6.8MEFC5X11
Tuote-esittely
Osa numero: 100YXH6.8MEFC5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100YXH6.8MEFC5X11.pdf2.100YXH6.8MEFC5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
100YXH6.8MEFC5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 100YXH6.8MEFC5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1959540 pcs Tietolomake 1.100YXH6.8MEFC5X11.pdf2.100YXH6.8MEFC5X11.pdf
Toleranssi 6.8µF Surface Mount Land Koko 0.079" (2.00mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja YXH
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current - Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 100V Pakkaus / Case -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Kondensaattorit 26mA
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 100YXH6.8MEFC5X11 Lifetime @ Temp. -
impedanssi 1.8 Ohm Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
Laajennettu kuvaus 6.8µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL Sovellukset 5000 Hrs @ 105°C