100YXJ0.47M5X11
Tuote-esittely
Osa numero: 100YXJ0.47M5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100YXJ0.47M5X11.pdf2.100YXJ0.47M5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
100YXJ0.47M5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 100YXJ0.47M5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1891870 pcs Tietolomake 1.100YXJ0.47M5X11.pdf2.100YXJ0.47M5X11.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja YXJ Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 0.47µF Sovellukset General Purpose