100YXJ47MTA8X16
Tuote-esittely
Osa numero: 100YXJ47MTA8X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100YXJ47MTA8X16.pdf2.100YXJ47MTA8X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
100YXJ47MTA8X16: n tekniset tiedot
Osa numero 100YXJ47MTA8X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 551935 pcs Tietolomake 1.100YXJ47MTA8X16.pdf2.100YXJ47MTA8X16.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja YXJ Ripple Current @ Low Frequency 321.75mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 250 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose