100ZL270MEFC12.5X35
RubyconRubycon
100ZL270MEFC12.5X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100ZL270MEFC12.5X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100ZL270MEFC12.5X35.pdf2.100ZL270MEFC12.5X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
100ZL270MEFC12.5X35: n tekniset tiedot
Osa numero 100ZL270MEFC12.5X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 146885 pcs Tietolomake 1.100ZL270MEFC12.5X35.pdf2.100ZL270MEFC12.5X35.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 52 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 270µF