100ZL330MEFCG412.5X40
RubyconRubycon
100ZL330MEFCG412.5X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100ZL330MEFCG412.5X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100ZL330MEFCG412.5X40.pdf2.100ZL330MEFCG412.5X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
100ZL330MEFCG412.5X40: n tekniset tiedot
Osa numero 100ZL330MEFCG412.5X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 100525 pcs Tietolomake 1.100ZL330MEFCG412.5X40.pdf2.100ZL330MEFCG412.5X40.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 935mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 46 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF