100ZL470MEFC16X35.5
RubyconRubycon
100ZL470MEFC16X35.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100ZL470MEFC16X35.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100ZL470MEFC16X35.5.pdf2.100ZL470MEFC16X35.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
100ZL470MEFC16X35.5: n tekniset tiedot
Osa numero 100ZL470MEFC16X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71447 pcs Tietolomake 1.100ZL470MEFC16X35.5.pdf2.100ZL470MEFC16X35.5.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.89A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 33 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF