100ZLH150MEFC10X23
RubyconRubycon
100ZLH150MEFC10X23 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100ZLH150MEFC10X23
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100ZLH150MEFC10X23.pdf2.100ZLH150MEFC10X23.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
100ZLH150MEFC10X23: n tekniset tiedot
Osa numero 100ZLH150MEFC10X23 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 306410 pcs Tietolomake 1.100ZLH150MEFC10X23.pdf2.100ZLH150MEFC10X23.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZLH Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose