100ZLH680MEFC18X35.5
RubyconRubycon
100ZLH680MEFC18X35.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100ZLH680MEFC18X35.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100ZLH680MEFC18X35.5.pdf2.100ZLH680MEFC18X35.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
100ZLH680MEFC18X35.5: n tekniset tiedot
Osa numero 100ZLH680MEFC18X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33535 pcs Tietolomake 1.100ZLH680MEFC18X35.5.pdf2.100ZLH680MEFC18X35.5.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.573A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.86A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 100ZLH680MEFC18X355
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 27 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose