100ZLJ8.2MTA5X11
RubyconRubycon
100ZLJ8.2MTA5X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100ZLJ8.2MTA5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 8.2UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100ZLJ8.2MTA5X11.pdf2.100ZLJ8.2MTA5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
100ZLJ8.2MTA5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 100ZLJ8.2MTA5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 8.2UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1423462 pcs Tietolomake 1.100ZLJ8.2MTA5X11.pdf2.100ZLJ8.2MTA5X11.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 92.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 220mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.2 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 8.2µF