10MH5100MTZ6.3X5
RubyconRubycon
10MH5100MTZ6.3X5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10MH5100MTZ6.3X5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10MH5100MTZ6.3X5.pdf2.10MH5100MTZ6.3X5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
10MH5100MTZ6.3X5: n tekniset tiedot
Osa numero 10MH5100MTZ6.3X5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1151418 pcs Tietolomake 1.10MH5100MTZ6.3X5.pdf2.10MH5100MTZ6.3X5.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja MH5 Ripple Current @ Low Frequency 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 74.4mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose