10ML22MEFC4X5
RubyconRubycon
10ML22MEFC4X5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ML22MEFC4X5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10ML22MEFC4X5.pdf2.10ML22MEFC4X5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
10ML22MEFC4X5: n tekniset tiedot
Osa numero 10ML22MEFC4X5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2240061 pcs Tietolomake 1.10ML22MEFC4X5.pdf2.10ML22MEFC4X5.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja ML Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.059" (1.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose