10PK15000MEFC16X35.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10PK15000MEFC16X35.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.10PK15000MEFC16X35.5.pdf2.10PK15000MEFC16X35.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
10PK15000MEFC16X35.5: n tekniset tiedot
Osa numero 10PK15000MEFC16X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66926 pcs Tietolomake 1.10PK15000MEFC16X35.5.pdf2.10PK15000MEFC16X35.5.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja PK Ripple Current @ Low Frequency 2.88A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.312A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 15000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 15000µF