10RX303300M16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10RX303300M16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.10RX303300M16X25.pdf2.10RX303300M16X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
10RX303300M16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 10RX303300M16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 114723 pcs Tietolomake 1.10RX303300M16X25.pdf2.10RX303300M16X25.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja RX30 Ripple Current @ Low Frequency 1.52A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C kapasitanssi 3300µF