10TLV1000M10X10.5
RubyconRubycon
10TLV1000M10X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10TLV1000M10X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
lomakkeissa: 1.10TLV1000M10X10.5.pdf2.10TLV1000M10X10.5.pdf3.10TLV1000M10X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
10TLV1000M10X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 10TLV1000M10X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja TLV Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2084-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 80 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset Automotive