10YXF4700MEFC16X25
RubyconRubycon
10YXF4700MEFC16X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10YXF4700MEFC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10YXF4700MEFC16X25.pdf2.10YXF4700MEFC16X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
10YXF4700MEFC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 10YXF4700MEFC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 192925 pcs Tietolomake 1.10YXF4700MEFC16X25.pdf2.10YXF4700MEFC16X25.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja YXF Ripple Current @ Low Frequency 1.48A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.85A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 34 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 4700µF