10YXH100MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10YXH100MEFC5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10YXH100MEFC5X11.pdf2.10YXH100MEFC5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
10YXH100MEFC5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 10YXH100MEFC5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1775312 pcs Tietolomake 1.10YXH100MEFC5X11.pdf2.10YXH100MEFC5X11.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja YXH Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 580 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF