10YXM100KEFCTA5X11
RubyconRubycon
10YXM100KEFCTA5X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10YXM100KEFCTA5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 10% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10YXM100KEFCTA5X11.pdf2.10YXM100KEFCTA5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
10YXM100KEFCTA5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 10YXM100KEFCTA5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 10% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1414110 pcs Tietolomake 1.10YXM100KEFCTA5X11.pdf2.10YXM100KEFCTA5X11.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±10%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja YXM Ripple Current @ Low Frequency 91mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose