10ZL680MEFCT810X12.5
RubyconRubycon
10ZL680MEFCT810X12.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ZL680MEFCT810X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10ZL680MEFCT810X12.5.pdf2.10ZL680MEFCT810X12.5.pdf
  • Viesti
10ZL680MEFCT810X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 10ZL680MEFCT810X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 689040 pcs Tietolomake 1.10ZL680MEFCT810X12.5.pdf2.10ZL680MEFCT810X12.5.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 566.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.03A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 53 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF