10ZLH1000M8X16
RubyconRubycon
10ZLH1000M8X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ZLH1000M8X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10ZLH1000M8X16.pdf2.10ZLH1000M8X16.pdf
  • Viesti
10ZLH1000M8X16: n tekniset tiedot
Osa numero 10ZLH1000M8X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4343 pcs Tietolomake 1.10ZLH1000M8X16.pdf2.10ZLH1000M8X16.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1071
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 45 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose