10ZLH4700MEFC16X20
RubyconRubycon
10ZLH4700MEFC16X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ZLH4700MEFC16X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10ZLH4700MEFC16X20.pdf2.10ZLH4700MEFC16X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
10ZLH4700MEFC16X20: n tekniset tiedot
Osa numero 10ZLH4700MEFC16X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76940 pcs Tietolomake 1.10ZLH4700MEFC16X20.pdf2.10ZLH4700MEFC16X20.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 2.275A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.25A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 10ZLH4700MEFC16X20-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 15 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4700µF Sovellukset General Purpose