10ZLJ2700M12.5X20
RubyconRubycon
10ZLJ2700M12.5X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ZLJ2700M12.5X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10ZLJ2700M12.5X20.pdf2.10ZLJ2700M12.5X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
10ZLJ2700M12.5X20: n tekniset tiedot
Osa numero 10ZLJ2700M12.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 259350 pcs Tietolomake 1.10ZLJ2700M12.5X20.pdf2.10ZLJ2700M12.5X20.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.82A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 25 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2700µF