10ZLQ220MEFC5X11
RubyconRubycon
10ZLQ220MEFC5X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ZLQ220MEFC5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 10V T/H
lomakkeissa: 1.10ZLQ220MEFC5X11.pdf2.10ZLQ220MEFC5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
10ZLQ220MEFC5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 10ZLQ220MEFC5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 10V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 394796 pcs Tietolomake 1.10ZLQ220MEFC5X11.pdf2.10ZLQ220MEFC5X11.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3611
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 210 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose