10ZT330M8X11.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ZT330M8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10ZT330M8X11.5.pdf2.10ZT330M8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
10ZT330M8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 10ZT330M8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 432481 pcs Tietolomake 1.10ZT330M8X11.5.pdf2.10ZT330M8X11.5.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ZT Ripple Current @ Low Frequency 342mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 94 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose