160LEX22MEFC10X12.5
RubyconRubycon
160LEX22MEFC10X12.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160LEX22MEFC10X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.160LEX22MEFC10X12.5.pdf2.160LEX22MEFC10X12.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
160LEX22MEFC10X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 160LEX22MEFC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 132333 pcs Tietolomake 1.160LEX22MEFC10X12.5.pdf2.160LEX22MEFC10X12.5.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja LEX Ripple Current @ Low Frequency 121mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 217mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2697
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 22µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
160LEC
160LEC
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE 160A 690V AC TYPE T BRITISH