160MXG1200MEFCSN22X55
RubyconRubycon
160MXG1200MEFCSN22X55 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160MXG1200MEFCSN22X55
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
lomakkeissa: 1.160MXG1200MEFCSN22X55.pdf2.160MXG1200MEFCSN22X55.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
160MXG1200MEFCSN22X55: n tekniset tiedot
Osa numero 160MXG1200MEFCSN22X55 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20862 pcs Tietolomake 1.160MXG1200MEFCSN22X55.pdf2.160MXG1200MEFCSN22X55.pdf
Toleranssi 1200µF Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm)
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja MXG
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Liitin 160V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-3366 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 2.98A @ 120Hz Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 160MXG1200MEFCSN22X55
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) Laajennettu kuvaus 1200µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Sovellukset 3000 Hrs @ 105°C