160MXG680MEFCSN22X30
RubyconRubycon
160MXG680MEFCSN22X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160MXG680MEFCSN22X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
lomakkeissa: 1.160MXG680MEFCSN22X30.pdf2.160MXG680MEFCSN22X30.pdf
  • Viesti
160MXG680MEFCSN22X30: n tekniset tiedot
Osa numero 160MXG680MEFCSN22X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32949 pcs Tietolomake 1.160MXG680MEFCSN22X30.pdf2.160MXG680MEFCSN22X30.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.83A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.745A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.256" (31.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose