160PK47MEFC10X20
RubyconRubycon
160PK47MEFC10X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160PK47MEFC10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.160PK47MEFC10X20.pdf2.160PK47MEFC10X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
160PK47MEFC10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 160PK47MEFC10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 114408 pcs Tietolomake 1.160PK47MEFC10X20.pdf2.160PK47MEFC10X20.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja PK Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1090
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 47µF