160RX3020K10X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160RX3020K10X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 20UF 10% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.160RX3020K10X16.pdf2.160RX3020K10X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
160RX3020K10X16: n tekniset tiedot
Osa numero 160RX3020K10X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 20UF 10% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 433758 pcs Tietolomake 1.160RX3020K10X16.pdf2.160RX3020K10X16.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja RX30 Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 20µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapasitanssi 20µF Sovellukset Automotive