160TXW150MEFC10X40
RubyconRubycon
160TXW150MEFC10X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160TXW150MEFC10X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.160TXW150MEFC10X40.pdf2.160TXW150MEFC10X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
160TXW150MEFC10X40: n tekniset tiedot
Osa numero 160TXW150MEFC10X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48281 pcs Tietolomake 1.160TXW150MEFC10X40.pdf2.160TXW150MEFC10X40.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 670mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 938mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1095
160TXW150MEFCEFR10X40
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.673" (42.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF