160USG3800MEFC35X50
RubyconRubycon
160USG3800MEFC35X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160USG3800MEFC35X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3800UF 20% 160V SNAP
lomakkeissa: 1.160USG3800MEFC35X50.pdf2.160USG3800MEFC35X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
160USG3800MEFC35X50: n tekniset tiedot
Osa numero 160USG3800MEFC35X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3800UF 20% 160V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10339 pcs Tietolomake 1.160USG3800MEFC35X50.pdf2.160USG3800MEFC35X50.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja USG Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3800µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 3800µF Sovellukset General Purpose