160YK10MEFC8X11.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160YK10MEFC8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.160YK10MEFC8X11.5.pdf2.160YK10MEFC8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
160YK10MEFC8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 160YK10MEFC8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1290913 pcs Tietolomake 1.160YK10MEFC8X11.5.pdf2.160YK10MEFC8X11.5.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja YK Ripple Current @ Low Frequency 83mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 124.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 10µF