16JGV100M6.3X8
RubyconRubycon
16JGV100M6.3X8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16JGV100M6.3X8
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.16JGV100M6.3X8.pdf2.16JGV100M6.3X8.pdf3.16JGV100M6.3X8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
  • Viesti
16JGV100M6.3X8: n tekniset tiedot
Osa numero 16JGV100M6.3X8 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja JGV Ripple Current @ Low Frequency 111mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 133.2mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset Automotive, High Temperature Reflow