16JZV47M5X6.1
RubyconRubycon
16JZV47M5X6.1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16JZV47M5X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.16JZV47M5X6.1.pdf2.16JZV47M5X6.1.pdf3.16JZV47M5X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
16JZV47M5X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 16JZV47M5X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja JZV Ripple Current @ Low Frequency 54.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 700 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF