16LSW100000MNB51X98
RubyconRubycon
16LSW100000MNB51X98 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16LSW100000MNB51X98
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
lomakkeissa: 1.16LSW100000MNB51X98.pdf2.16LSW100000MNB51X98.pdf3.16LSW100000MNB51X98.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
  • Viesti
16LSW100000MNB51X98: n tekniset tiedot
Osa numero 16LSW100000MNB51X98 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm)
Sarja LSW Ripple Current @ Low Frequency 11.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.204A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet 16LSW100000MEFC51X98
16LSW100000MEFC51X98-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.858" (21.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.016" (102.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100000µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
16LET
16LET
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE 16A 240V CYLINDRICAL
Varastossa: 1846 pcs
ladata: 16LET.pdf
RFQ
420MXH390MEFCSN35X30
420MXH390MEFCSN35X30
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Varastossa: 13840 pcs
ladata: 420MXH390MEFCSN35X30.pdf
RFQ
16LSQ47000MNB36X83
16LSQ47000MNB36X83
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 47000UF 20% 16V SCREW
ladata: 16LSQ47000MNB36X83.pdf
16LCT
16LCT
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 16A 240VAC/150VDC