16ML22MEFC4X7
RubyconRubycon
16ML22MEFC4X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16ML22MEFC4X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16ML22MEFC4X7.pdf2.16ML22MEFC4X7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
16ML22MEFC4X7: n tekniset tiedot
Osa numero 16ML22MEFC4X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1672738 pcs Tietolomake 1.16ML22MEFC4X7.pdf2.16ML22MEFC4X7.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja ML Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.059" (1.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 22µF