16MU224M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16MU224M2012
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805
lomakkeissa: 16MU224M2012.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
16MU224M2012: n tekniset tiedot
Osa numero 16MU224M2012 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83488 pcs Tietolomake 16MU224M2012.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranssi 0.22µF
päättyminen - Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja PMLCAP®, MU
Ripple Current - matala taajuus DC Link, DC Filtering Polarisaatio 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 16MU0.2202012X
16MU0.2202012X-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 16MU224M2012 Lifetime @ Temp. -
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 0.22µF ±20% Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Dielectric Halkaisija Acrylic, Metallized Kuvaus CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805
Nykyinen - Vuoto 16V