16MXG68000MEFC35X50
RubyconRubycon
16MXG68000MEFC35X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16MXG68000MEFC35X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68000UF 20% 16V SNAP
lomakkeissa: 1.16MXG68000MEFC35X50.pdf2.16MXG68000MEFC35X50.pdf
  • Viesti
16MXG68000MEFC35X50: n tekniset tiedot
Osa numero 16MXG68000MEFC35X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68000UF 20% 16V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49552 pcs Tietolomake 1.16MXG68000MEFC35X50.pdf2.16MXG68000MEFC35X50.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 6.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.36A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 68000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68000µF Sovellukset General Purpose