16NSEV10M5X5.5
RubyconRubycon
16NSEV10M5X5.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16NSEV10M5X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.16NSEV10M5X5.5.pdf2.16NSEV10M5X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
16NSEV10M5X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 16NSEV10M5X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 613012 pcs Tietolomake 1.16NSEV10M5X5.5.pdf2.16NSEV10M5X5.5.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja NSEV Ripple Current @ Low Frequency 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose