16NW733MEFC6.3X7
RubyconRubycon
16NW733MEFC6.3X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16NW733MEFC6.3X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16NW733MEFC6.3X7.pdf2.16NW733MEFC6.3X7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
16NW733MEFC6.3X7: n tekniset tiedot
Osa numero 16NW733MEFC6.3X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1642706 pcs Tietolomake 1.16NW733MEFC6.3X7.pdf2.16NW733MEFC6.3X7.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja NW7 Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose