16PK6800MEFC16X25
RubyconRubycon
16PK6800MEFC16X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16PK6800MEFC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16PK6800MEFC16X25.pdf2.16PK6800MEFC16X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
16PK6800MEFC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 16PK6800MEFC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 147782 pcs Tietolomake 1.16PK6800MEFC16X25.pdf2.16PK6800MEFC16X25.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja PK Ripple Current @ Low Frequency 2.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5875A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 6800µF Sovellukset General Purpose